Гарантія обслуговування, повернення та обмін товарів

Шановні покупці, всі вироби, представлені в нашому магазині, відповідають стандартам та вимогам законодавства України, супроводжуються сертифікатами походження, якості та офіційною гарантією безпосереднім виробником товарів!

Терміни гарантійного обслуговування товарів вказано на сторінках нашого інтернет-магазину в описі виробів. Зазначимо, що термін гарантії для кожного товару різний, наприклад: гарантійний термін операторських крісел становить 12 місяців, а гарантійний термін матраців становить 5 років.

Документом, який підтверджує гарантійні зобов'язання, є гарантійний талон, в якому чітко прописані термін та умови гарантії товару, що купується. Гарантійний талон видається під час доставки товару разом з пакетом документів підтверджуючих факт і умови покупки товару, гарантія дійсна з моменту покупки товару.

Протягом гарантійного терміну безкоштовно усуваються приховані виробничі дефекти (несправності), виявлені покупцем при нормальній експлуатації товару (безкоштовно замінюються деталі або виріб цілком).

Гарантія не діє у випадках:

- недотримання інструкцій з використання та догляду зазначеного виробу;

- наявності слідів пошкодження товару або ознак неохайного поводження;

- самостійного ремонту або зміни конструкцій (комплектуючих) виробу;

- закінчення гарантійного терміну;

- відсутність необхідних документів на товар (товарна накладна, гарантійне зобов'язання).

Повернення і обмін виробів придбаних у нашому магазині, здійснюється протягом чотирнадцяти днів з дня покупки відповідно до чинного законодавства України, зокрема, Законом України «Про захист прав споживачів».