Безкоштовна доставка меблів по Україні!

Шановні покупці, наш інтернет-магазин пропонує Вам, додатковий сервіс - безкоштовна доставка меблів по всій Україні!

Доставка меблів здійснюється зі складів фірм-виробників у будь-який населений пункт України, гарантуючи оригінальну якість товару! Місцезнаходження складів:

- м. Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 11/2 (орієнтир Сан Парк)

- м. Дніпропетровськ, вул. Артема, 91

- м. Дніпропетровськ, вул. Ударників, 42

- м. Нікополь, вул. Карла Лібкнехта, 143

Термін доставки меблів до 7-ми робочих днів, залежно від вказаної адреси доставки і наявності товару на складі. У випадках виготовлення товарів під замовлення, термін доставки може збільшитися до 30 днів.

Безкоштовна доставка меблів здійснюється до Вашого під'їзду чи будинку (при можливості проїзду до будинку вантажного автомобіля). Підйом товарів на поверх не передбачений.

При формуванні замовлення уточнюйте у менеджера магазину: дату доставки товару, наявність додаткових послуг з доставки або збірці меблів (у вашому місті чи селищі) і оплату за такі послуги.

Під час доставки замовлення, перевіряйте цілісність упаковки і комплектацію товару у присутності співробітника організації перевізника. Разом із замовленням видається пакет документів, який підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару: товарна накладна або чек (для приватних осіб) або рахунок-фактура, товарна і податкова накладні (для юридичних осіб).

Оплата замовлення:

- Готівкою при доставці товару (накладений платіж / післяплата). Оплата замовлення здійснюється в національній валюті співробітнику організації перевізника, під час доставки товару. При оплаті накладеним платежем, додатково стягується плата за послугу в розмірі 2-2,5% від суми накладеного платежу.

- На картку ПриватБанк. Оплата здійснюється будь-яким зручним для Вас способом (відділення ПриватБанк, термінал самообслуговування, банкомат, мобільний банкінг, інтернет банкінг «Приват-24», відділення іншого банку).

- Платіжними картами Visa, MasterCard. Інтернет-магазин Мода Дома підключений до сервісу миттєвих банківських платежів LiqPay, що дозволяє оплачувати наші товари і послуги картками Visa і MasterCard, випущених Українськими банками.

- Безготівковий розрахунок. Оплата здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, покупець висилає на e - mail: modadoma@i.ua копії свідоцтва про державну реєстрацію та свідоцтва платника ПДВ; у відповідь менеджер магазину висилає рахунок-фактуру, який можна оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку покупця.

Шановні покупці, звертаємо Вашу увагу на те, що у випадках відсутності бажаної моделі товару на складі (виготовлення товару під замовлення), необхідно внести передоплату у розмірі не менше 20% від вартості виробу.